Turniej dziecięcy

Młodzi adepci tenisa zakończyli rywalizację w małym challengerze Wrocław Open
mały challengerW sobotę, w hali AZS przy hotelu GEM we Wrocławiu, odbył się turniej finałowy małego challengera Wrocław Open. Ponad trzydziestka dzieci z całego województwa rywalizowała w trzech kategoriach wiekowych – do 10 lat, chłopców
do 12 lat oraz dziewczynek do 12 lat.

Mecze młodych tenisistów i tenisistek stały na bardzo wysokim poziomie i były bardzo wyrównane. Świadczy o tym choćby fakt,
że turniej zakończył się w późnych godzinach wieczornych.

Oto zwycięzcy poszczególnych kategorii:

Kategoria do 10 lat:

1. Dominik Spychalski, 2. Marcel Bednarek,
3. Krystian Pniewski

Kategoria dziewczynek do 12 lat:

1.Patrycja Sadlik, 2. Ewa Czapulak, 3. Kornelia Ejsmont

Kategoria chłopców do 12 lat:

1. Kacper Szymkowiak, 2. Antoni Pankowski, 3. Jakub Kordowski

Finałowe pojedynki, szczególnie w starszych kategoriach, były niesamowicie zacięte. Najpierw Kacper Szymkowiak pokonał Antka Pankowskiego po tie-breaku 7:6(3), a następnie Patrycja Sadlik wygrała z Ewą Czapulak 6:4.

Dekoracja najlepszych zawodników odbędzie się w hali Orbita, pomiędzy finałami singla i debla Wrocław Open,
czyli ok. godz. 15-15:30.

Finał małego challengera już w sobotę
IMAG1463

W niedzielę 14 lutego terenie całego Dolnego Śląska odbyły się eliminacje do Dolnośląskiego Turnieju Dziecięcego Wrocław Open 2016.
Do finału, który odbędzie się się w sobotę
20 lutego na hali AZS przy ulicy Mianowskiego 2b we Wrocławiu, zakwalifikowali się następujący młodzi zawodnicy i zawodniczki:

Kategoria do lat 10:
1. Dawid Okopniak, 2. Filip Kosiński,
3. Hania Pacholarz, 4. Kacper Waszczyński,
5. Jan Konieczny, 6. Amelia Stochniał,
7. Krystian Pniewski, 8. Natalia Niemiec,
9. Dominik Spychalski, 10. Jakub Rozmus,
11. Marcel Bednarek, 12. Jakub Siwak,
13. Kornel Kolek , 14. Jakub Szustak

Kategoria do lat 12 chłopców:
1. Marcel Dzieło, 2. Franek Grzesiak, 3. Oskar Komorowski, 4. Kacper Szymkowiak, 5. Kuba Kordowski, 6. Oliwer Hanc, 7. Jan Jakubiec,
8. Kasper Kulpa, 9. Marcin Śrutwa, 10. Antoni Pankowski, 11. Bartosz Głowacki, 12. Piotr Banaszewicz, 13. Mikołaj Krzewski

Kategoria do lat 12 dziewcząt:
1. Wiktoria Kurec, 2. Oliwia Kibin, 3. Kornelia Ejsmont, 4. Zuzanna Pacholarz, 5.Paulina Żeleźnik, 6. Karolina Skowrońska, 7. Katarzyna Trocha,
8. Ewa Czapulak, 9. Agnieszka Podolec, 10. Daria Nowak, 11. Adrianna Kluska, 12. Gaja Borowska, 13. Patrycja Sadlik

Start turnieju finałowego zaplanowano na godzinę 10. w sobotę 20 lutego.

1,2 i 3 miejsca turnieju finałowego z każdej kategorii oraz ich opiekunowie zostaną zakwaterowani w hotelu turniejowym na koszt organizatora. Uroczysta dekoracja i wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę 21 lutego na hali Orbita, pomiędzy grami finałowymi, około godziny 15.

Zapraszamy najmłodszych na Dolnośląski Turniej Dziecięcy Tenisa Wrocław Open 2016

IMG_8877(1)Wszystkie Dzieci (nie tylko te, które grają w klubach!) zapraszamy na Dolnośląski Turniej Dziecięcy Tenisa Wrocław Open 2016, który zostanie rozegrany w kategoriach do lat 10 chłopcy i dziewczęta (razem) oraz do lat 12 chłopcy i dziewczęta osobno.
Turnieje eliminacyjne odbędą się w najbliższy weekend 13 i 14 lutego na terenie Dolnego Śląska, a finały w sobotę 20 lutego w hali AZS we Wrocławiu, przy ul. Jana Baudouina de Courtenay 16.IMG_9002(1)
Dla zwycięzców sponsor ufundował wartościowe nagrody, a uroczysta dekoracja najlepszych odbędzie się w niedzielę 21 lutego w hali Orbita, między grami finałowymi Challengera ATP Wrocław Open 2016.
Turniej jest bezpłatny dla wszystkich uczestników.
Zgłoszenia do piątku 12 lutego przyjmują:

Wrocław
Stadion Olimpijski/Olimpijski Club; al. Paderewskiego 35
Piotr Morąg (dyrektor turnieju) 660 74 33 11
piotrmorag@gmail.com
Marta Lewandowska 602 52 45 18
martalewandowskaa@gmail.com

Kobierzyce
JS Tenis; ul. Główna 12d
Paweł Sebastiański 605 55 85 20
pawelseba@hotmail.com

Świdnica
ul. Składowa 3
Mateusz Tondel 501 43 66 84
temate@o2.pl

Legnica
Fundacja C’Mon; ul. Bielańska 29
Karolina Wójcicka 600 88 16 02
biuro@fundacjacmon.pl

Wałbrzych-Szczawno Zdrój
ul. Ofiar Katynia 1
Robert Kosiński 502 670 117
kortyszczawno@wp.pl

Jelenia Góra
ul. Sudecka 42
Janusz Lewiński 601 56 54 74
januszlewinski@wp.pl

Lubin
ul. Baczynowa 1
Damian Jeżak 501 586 239
damianjezak@wp.pl
ZAPRASZAMY!