Stephen Cretois, Supervisor ATP: byłbym szczęśliwy, mogąc wrócić tutaj za rok

_DSC6609xOto kilka zdań Supervisora z turnieju WROCŁAW OPEN 2017 z ramienia ATP (Association of Tennis Professionals) Stephena Cretois (na zdjęciu z prawej), które zawarł on w swoim oficjalnym raporcie, przesłanym m.in. do władz zarządzających rozgrywkami męskiego tenisa na świecie:
„Podczas turnieju Wrocław Open 2017 wszystko było wspaniale zorganizowane od początku do końca. Hala Orbita jest znakomitym miejscem dla każdego wydarzenia sportowego, w tym dla profesjonalnego tenisa.
Promocja turnieju została świetnie przygotowana: strona www, materiały prasowe, plakaty, logo, folder turnieju. Genialnie robiony był livescore i livestream. Świetna była też współpraca z telewizją.
Chciałbym pochwalić organizatorów, że turniej nie był biletowany.
Wszystko podczas Wrocław Open jest na wysokim poziomie, dzięki dyrektorowi turnieju Pawłowi Jarochowi (na zdjęciu z lewej) i jego, bardzo przyjaznej, ekipie. Wspaniała gościnność, za którą bardzo dziękuję. Nieprawdopodobna praca dzieci do podawania piłek, które zrobiły ogromne wrażenie. Niesamowity poziom zainteresowania publiczności. Bardzo eleganckie, na wysokim poziomie przyjęcie sponsorskie w Hydropolis.
Kieruję wielkie podziękowania dla dyrektora turnieju Pawła Jarocha, że zorganizował tak wspaniałą imprezę i uczynił wszystko co możliwe, żeby ten tydzień był dla nas dobry. To była przyjemność dla zawodników i dla nas, że spędziliśmy tydzień w tak pięknym mieście jakim jest Wrocław i byłbym szczęśliwy, mogąc wrócić tu za rok!”.