Rating Tenisa Polskiego – warto spróbować

rtp-logo_pelne-pion-kolorRating Tenisa Polskiego to nowoczesny ranking graczy amatorskich, wzorowany na najlepszych światowych systemach oceny poziomu umiejętności graczy. W Niemczech, w podobnym system jest zrzeszonych ponad 1,5 miliona graczy.

RTP to jednolita klasyfikacja wszystkich grających w tenisa w Polsce, w tym amatorów, seniorów i zawodowców. System został oficjalnie wdrożony przez PZT 1 stycznia 2017 roku. Teraz otrzymał on nową szatę graficzną i nowy, charakterystyczny logotyp. RTP to nie tylko ranking seniorów i amatorów. Dzięki systemowi RTP gracz może oceniać umiejętności przeciwników, z którymi rywalizował, sprawdzać swoje statystyki nawet kilka lat wstecz, wyzwać na pojedynek gracza o zbliżonych umiejętnościach czy nawet tworzyć własne, punktowane turnieje.

Atuty Ratingu Polskiego Tenisa to: ułatwienie w szukaniu partnerów do rywalizacji, spersonalizowane konta użytkowników i bogate archiwum statystyk, nowoczesne licencje zawodnicze, będące kartami przedpłaconymi oraz – już wkrótce – unikalny system lojalnościowy, skierowany do miłośników tenisa. Dzięki niemu posiadacze licencji ratingowych będą mogli kupować ze zniżką u Partnerów Programu.

Każdy mecz jest punktowany. Włącz się do gry!